Originalita a barevnost batohu vždy vítězí

20. července v 12:46

Doplňky ucelí každodenní look. Je nutné vědět, že mezi doplňky bezpodmínečně patří například i kabelky nebo batohy, na což se v mnohém zapomíná. Nákupní maniačky však nikdy alespoň bez drobné kabelky nevyjdou. V poslední době jsme se staly svědkem toho, že batohy jsou mnohem modernější než kabelky.

V tomto faktu nás utvrzuje i to, že na ulici potkáváme řadu dívek i mužů, kteří místo kabelek a brašen do práce nosí právě vkusné batohy. Jenže proč volí právě je?

• Jsou praktické!

Batohy jsou hlavně opravdu praktické. Není se čemu divit, když se sáhlo rovnou po nich. Batohy představují jakousi pohodlnou praktičnost. Ženy je naprosto zbožňují, protože se jedná o možnost nosit své cennosti a potřebné věci na zádech, což je mnohem pohodlnější, než když se musí nosit kabelky v rukou či na rameni. Mnohdy neseme těžké knihy a ruku si skoro utrhneme pod tou tíhou. Na zádech se vše dokonale rozpoloží, proto nás nic bolet nebude. Navíc budeme donuceni se rovnat a rovná záda jsou přesně to, na co bychom měli hledět. Shrbení lidé nejsou už na pohled sympatičtí.

• Jsou vzorované!

U batohů se ve velké míře setkáme s tím, že jsou vzorované. Kabelky spíše nenacházíme v různých vzorech, což je škoda, protože by i kabelkám vzory slušeli. Batohy jsou se vzory naprosto originální a vždy skvěle doladí look. Navíc pokud sháníte batoh do školy, pak jednobarevný rozhodně není to pravé – vzory vítězí i v batozích ke školním účelům. Když se pozastavíme právě nad školními batohy, je nutné zmínit, že se nám nesmí líbit jenom na pohled, ale že musí být i kvalitní, protože na svých zádech většinou budeme nosit opravdu velkou tíhu učebnic. Zejména u žáků na základních školách bychom měli na správný batoh dbát. Batohy Dakine jsou pro školáky jako stvořené, protože mají pevnou konstrukci a ještě pevnější popruhy.