Cestovní tašky a batohy pro každou příležitost

1. dubna v 22:34

Nepodceňujte výběr správné cestovní tašky nebo batohu. Pánové to tolik řešit nemusí, ale dámy by neměly vybírat vždy jen podle barvy, která se hodí k outfitu. Ať už jedete na výlet, do školy, do práce, nebo třeba na dovolenou, vždy je potřeba mít to správné zavadlo na všechny nezbytné věci, které si chcete vzít s sebou.

Skvělým pomocníkem na cesty jsou cestovní tašky, do kterých si hravě nabalíte veškeré potřebné věci. Cestovní tašky si můžete pořídit v různobarevném provedení, s potisky, nebo vzory, různých značek (např. Meatfly, NordBlanc,Dakine), popřípadě laděné na míru různým sportovním aktivitám.

Oblíbenými a často využívanými zavazadly jsou bezpochyby batohy, které vynikají svým všestranným využitím. Ať už dámské, či pánské, batohy lze nosit do školy, na výlety i na sport. Existuje nepřeberné množství batohů od outdoorových a městských, přes cyklistické, nebo skate, až po lyžařské, nebo snowboardové. Batohy jsou pro jednotlivé aktivity uzpůsobené tak, aby byly co nejvíce praktické a funkční. Třeba turistické batohy vynikají svou nízkou váhou, nepromokavostí, nebo anatomickým tvarováním zad.  Pro skateboardové batohy jsou zase typické například popruhy na skateboard.

Do této kategorie nepochybně patří také kabelky, které se vyrábí především v dámském provedení. V dnešní době už však není nic výjimečného, že i muži si pořizují pánské tašky coby alternativu dámských kabelek.