Aktuality

Aktuality

Jaké batohy jsou vhodné ke sportovním aktivitám?

10. listopadu v 17:08 - Sport hraje roli v životě každého z nás. Je nutné podotknout, že bychom sportem měli opravdu žít, protože jak se říká – ve zdravém těle, zdravý duch. Pokud i vy toužíte po pevném zdraví, pak proč nezačít sportovat? Je škoda, že se ke sportu dostanou lidé především z toho důvodu, že touží zhubnout, což je samozřejmě dobře, ale pouze z tohoto důvodu bychom to dělat neměli.

Hledáte batoh pro malé školáky? Volte batohy Dakine!

10. října v 17:06 - Děti jsou radost, ale někdy také starost. Mnoho rodičů si oddechne, když začnou jejich ratolesti chodit do školky. Školka je naučí trochu tolerantnosti, kterou se lze naučit opravdu jenom mezi svými.

Kvalitní popruhy u batohů jsou nutností

4. srpna v 12:47 - Mnoho lidí má za to, že batoh se vybírá především pouze líbivosti. To však není absolutně pravda. Zejména studenti a žáci základních škol by se měli ohlížet nejen na líbivost, ale také na to, jak kvalitní batoh je. Škola v sobě nese většinou velké množství učení, které by děti rozhodně neměly nosit v ručních kabelkách nebo v takových batozích, které jsou opravdu nekvalitní, u kterých se jim co chvíle trhá popruh nebo které nemají bederní pásy.

Originalita a barevnost batohu vždy vítězí

20. července v 12:46 - Doplňky ucelí každodenní look. Je nutné vědět, že mezi doplňky bezpodmínečně patří například i kabelky nebo batohy, na což se v mnohém zapomíná. Nákupní maniačky však nikdy alespoň bez drobné kabelky nevyjdou. V poslední době jsme se staly svědkem toho, že batohy jsou mnohem modernější než kabelky.

Jaký batoh je vhodný na turistické trasy?

19. června v 09:27 - V různých obdobích roku se lidé vydávají na turistické túry. Jedná se většinou o období letních dovolených, ale mnoho lidí miluje turistiku i v jiných obdobích roku. Turistika sama o sobě se stala v poslední době opravdu populární, stejně jako řada jiných outdoorových sportů, mezi něž se řadí například oblíbené horolezectví. Jenže k takovým sportům je zapotřebí to správné vybavení.

Jak správně vybrat školní batoh?

1. dubna v 22:35 - Při výběru školního batohu je dobré se zaměřit jako první na kontrolu visačky. Visačka musí nést označení, že se jedná o školní batoh nebo školní aktovku a rovněž skutečnost, že jsou produkty vyrobeny dle normy ČSN 79 6506. Pouze v tomto případě nese batoh přívlastek školní.

Batohy Dakine

1. dubna v 22:34 - Firma Dakine spatřila světlo světa v roce 1979, jejím zakladatelem byl Rob Kaplan, který ji založil na havajském ostrově Maui. Do závěru osmdesátých let se firma angažovala pouze v oblasti surfingu a windsurfingu. Roku 1989 firma Dakine pronikla i na snowboardový trh, kde nabídla různé doplňky, tašky a batohy.

Cestovní tašky a batohy pro každou příležitost

1. dubna v 22:34 - Nepodceňujte výběr správné cestovní tašky nebo batohu. Pánové to tolik řešit nemusí, ale dámy by neměly vybírat vždy jen podle barvy, která se hodí k outfitu. Ať už jedete na výlet, do školy, do práce, nebo třeba na dovolenou, vždy je potřeba mít to správné zavadlo na všechny nezbytné věci, které si chcete vzít s sebou.

Proč PET láhve používat jen jednou?

2. února v 22:34 - Na některých láhvích si lze povšimnout označení, že láhev je pouze na jedno použití. Je pravda, že v Česku to není pravidlem. Nicméně něco na tom je, že se nedoporučuje láhve opakovaně používat.

Jaké jsou tipy pro nákup zimních bund?

10. listopadu v 22:38 - Zima už je za rohem, chladný podzim již nastala a nás čeká výměna oblečení do teplého počasí za kousky oblečení, které nás zahřejí v chladných a zimních dnech. Základním kusem oblečení na toto roční období je s jistou zimní bunda, která by měla dostatečně hřát, a každý by se v ní měl cítit příjemně.

Jak poznat, že džíny perfektně sedí?

3. listopadu v 22:36 - Spousta žen chce rok co rok držet krok s nejnovějšími trendy, ale zároveň si přejí, aby kalhoty zvýrazňovaly ženské přednosti, a naopak schovaly problémové partie jako je bříško a boky, protáhly kratší nohy.

Výroba skate desky?

10. srpna v 22:35 - Vzít prkno a někam vyjet? Žádný problém. Ovšem jak nám naše desky vznikají a z čeho jsou opravdu vyrobeny? Základem perfektní skateboardové desky bylo vždy kvalitní dřevo, proto jsou naše desky vyrobeny z javorové klády